IŞIKSIZ PLEKSİ VE AYNALI HARF

Işıksız Pleksi ve Aynalı Harf

Pleksi, renkli veya renksiz olabilen saydam ve yarı saydam özelliklerde kolay kesilip işlenebilen bir plastik cam malzemedir. Işık geçirgenliği çok yüksek olan pleksi malzeme isteğe bağlı olarak ışıklı veya ışıksız kullanılabiliyor. Aynalı harf, aynadan oluşan harflerdir. İşyeri tabelalarında, kapı numaralarında, çeşitli süsleme alanlarında kullanılan bir üründür. Farklı bir tasarım olan aynalı harfler pleksi malzeme ile birlikte kullanılarak işyeri tabelalarında çok güzel bir görünüm yaratır. Aynalı harflerin dikkat çekici görünümü işyerleri için iyi bir reklam ve tanıtım olur. Pleksi malzemenin ışık geçirgenliği çok ve harfler de aynalı olduğundan ışıksız tercih edilmesi önerilir. Işıksız pleksi ve aynalı özelliğinde tabelalar kullanıldığı alana görsel bir güzellik katan ürünlerdir.

Işıksız Pleksi ve Aynalı Harf Nasıl Yapılır

Pleksi kolay kesilebilen ve işlenebilen hafif bir malzemedir. Cama göre çok daha kullanışlı olan pleksi cam birçok alanda daha çok tercih edilen bir malzemedir. Işıksız pleksi ve aynalı tabela yapılacağında öncelikle alanın ölçüleri dikkatle alınır. Müşterinin istekleri doğrultusunda bir proje hazırlanır. Tasarım işinde uzman ve deneyimli ekip pleksi üzerine uygulanacak aynalı harfleri en uygun şekilde dizayn eder. Aynalı harfler pleksi üzerine yerleştirildikten sonra montaj aşamasına geçilir. Hazırlanan tabela sağlam ve kusursuz güzellikte kullanım alanına monte edilir. Uzun ömürlü olan pleksi malzeme üzerine aynalı harfler güçlü bir yapıştırıcı ile monte edildiğinden çok uzun süre kullanıma devam edilir.

Işıksız Pleksi ve Aynalı Harf Hizmeti

Işıksız pleksi ve aynalı harf uygulaması daha çok işyerlerinin tabela ve giriş levhalarında reklam amaçlı kullanılan bir üründür.  Pleksi malzeme ile hazırlanan tabela üzerine yerleştirilen harfler ile işletme ismi yazılır. Aynalar parlak ve yansıtıcı yapısı ile oldukça dikkat çekici özellikte olur ve çok iyi bir reklam ve tanıtım aracına dönüşür. Çok uzak mesafelerden bile parlaklığı ile görülebilir. Göz alıcı bir güzelliğe sahip olan ışıksız pleksi ve aynalı tabelalar için en iyi hizmeti bizden alabilirsiniz. Yılların verdiği tecrübe ve kaliteli malzeme ile özel tasarım ürünler sunuyoruz.