CEPHE GİYDİRME

Cephe Giydirme

Binalar ve duvarlar en fazla reklama açık olan alanlardır. Kurumsal bir firmanın reklamını görsel olarak cephe giydirme yöntemleri ile yapmak mümkündür.

Belli bir süre karşılığında, bulunan bu reklam panoları, cepheler için hem görsel bir zenginlik sunarken, hem de istenilen ürünün reklamını yapması açısından da hizmet vermektedir. Hizmet almak isteyen kurumların tercihi, cephe giydirme hususunda görsel zenginlik sunan reklam firmalardır.

Cephe Giydirme Hususunda Teknik Özellikler

Reklam afişleri ile cephe giydirilirken, belli teknik özellikler de önem taşır. Düz duvar cephelerinde yapılmış konstrüksiyonlarda, branda uygulanmaktadır. Camdan yapılmış cephelere ise, delikli folyolu cam uygulanmaktadır. Bazı cephe giydirme işlerinde duvara iskele koymak gerekir. Şayet çok rüzgarlı bir alanda yapılacak çalışma,  iskele kurmayı gerektiriyor ise, mesh tabir edilen baskı çeşidi kullanılır. Bütün bu cephe giydirme özellikleri içerisinde kullanım alanı en yaygın olanı ise, branda yani vinyl uygulama çeşididir. Çünkü bu uygulama Led ve 3d ışıklandırma sistemlerine müsaittir. Firma olarak, çok üstün kalitede malzeme ve işçilik ile tüm ihtiyaçlara hizmet vermekteyiz.

Cephe Giydirme Hususunda Dayanıklılık ve Çeşit Zenginliği

Cephe giydirme hususunda, firma olarak sağlam malzeme kullanımına azami özen gösterilmektedir. Çalıştığımız tedarikçi firmalar da, aynı özen ve hassasiyetle seçilmiş firmalardır. Uluslararası standartlara uygunluk önem verilen konular arasındadır. Bu konuda ISO  9001: 2008 Kalite Yönetim Standartları uyarınca çalışmalar yapmaktayız. Tüm müşterilerin aradığı,  çok fazla ürün çeşitliliği, firmamızca tasarlanabilmektedir. Fonksiyonel hatalar olması durumunda ise, 3 yıl süre ile garanti kapsamımız mevcuttur. Uluslararası standartlar ile kendi tasarımlarımızı birleştiren, özgün ürünlerimiz bulunmaktadır. Profesyonel kurulum ekibimiz ile her geçen gün genişleyen hizmet ağına sahip bulunmaktayız.

Cephe Giydirme Çeşitlerinde Her Bina İçin Uygun Tasarımlar

Bugüne kadar yapılan tüm cephe giydirme işleri, dayanıklı olması açısından uzun yıllar kullanılmıştır. Birçok önemli kuruluş için verilen cephe giydirme hizmetlerimiz, sektörde, alanında öncü kuruluş olmamıza neden olmuştur. Önceleri Ankara’da kurulan firmamız, daha sonra İstanbul’da da üniteler açarak sektörde hizmet vermektedir. Her binanın şekli ve cephesine uygun malzeme kullanılarak, müşterilerimizin beklentilerine azami ölçüde cevap vermekteyiz.