FON BASKI HARFLER

Fon Baskı Harfler

Reklam şirketi olarak en fazla sipariş aldığımız tabelalardan biri arasında da fon baskı harfler ile yapılmış olan tabelalar yer alıyor. Bu tabela çeşidi birçok kurum, firma ve şirket tarafından tercih edilmektedir. Yapı olarak sağlam olması, müşterileri etkilemesi, farklı stillerde ve tasarımlarda kullanılabilmesi bu durumu oldukça etkilemiştir. Reklam şirketimizin de en fazla bu ürün ile ilgili tasarım yapmış olması fon baskı harfler ile yapılan tabelaların ne kadar fazla tercih edildiğini gösteriyor.  1998 yılından biri yaklaşık 21 yıldır hizmet veren firmamız yeni seçenekler ve farklı içerikleri ile de bu tabelaların albenisini giderek artırmaktadır.

Fon Baskı Harf Çeşitleri

Fon baskı harfler ile yapılan tabelaların birçok çeşidi bulunmaktadır. Bu çeşitler arasında fon baskılı harflere ek olarak; piramit kutu harf, gold krom kutu harf, gümüş krom kutu harf, pleksiglas kutu harf vb. gibi çeşitler de karşımıza çıkıyor.

Fon Baskılı Harfler ile Yapılan Tabelaların Fiyatları

Fon baskı harfler kullanılarak yapılacak olan tabelaların fiyatının belirlenmesinde tabela yaptıracak olan firmanın yaptıracağı tabelanın nasıl olması gerektiği, en ve boy uzunluğu hesaplanarak ortalama bir fiyat listesi belirleniyor. Örneğin; 25 cm için yapılması beklenen fiyatlar ortalama 250 TL ödenerek yaptırılırken, 50 cm büyüklüğüne sahip bir tabela ise ortalama 500 ile 600 TL arasında bir ücret ödenerek yaptırılabiliyor. Diğer firmalar ya da bu hizmeti veren kuruluşlar ile karşılaştırıldığımızda alanında işleri oldukça ucuza mal ediyoruz. Bu durumda müşterilerimiz tarafından tercih edilmemizi sağlamaktadır.

Fon Baskı Harfler İle Tabelalarını Yaptırmak İsteyenler Ne Yapmalı?

Ankara reklam olarak müşterilerimize 20 yılı aşkın bir süredir reklam hizmeti veriyoruz. Siz de bizden fon baskıyla yapmış olduğumuz tabelalarımızdan yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizi arayarak bilgi almanızın dışında internet sitemizi de ziyaret edebilirsiniz. İnternet sitemizde yapmış olduğumuz ürünler, ürün seçeneklerimiz, ürünlerimizin fiyat listesi vb. gibi pek çok konuda bilgi alabilirsiniz. Mail üzerinden ya da WhatsaAP iletişim numaralarımız üzerinden bize sipariş verebilirsiniz. Sipariş durumunda ürünlerinizi kısa sürede yaparak tarafınıza teslim ediyoruz.