CAM GÖRSEL UYGULAMALARI

Cam Görsel Uygulamaları

Cam görsel uygulamaları, cam zemin üzerine yapılan özel giydirme teknikleri ile tasarlanır. Binaların cam yüzeyleri, işyerleri, araçlar gibi çeşitli alanlarda kullanılır. Genellikle reklam amaçlı yapılan cam görsel uygulamaları, aynı zamanda hoş bir görünüm yaratmak için ideal bir yöntemdir. İşyerlerinin cam yüzeylerine yapılacak can giydirme işin içeriğine ve işyerinin konseptine uygun olarak tasarlanarak uygulanır. Büyük binaların cam yüzeylerine reklam için yapılan uygulamalar işyerinin isim ve logo bilgilerini en dikkat çekici şekilde yansıtacak şekilde yapılır. Araba camlarında kişilerin öze zevklerine göre çeşitli resim ve şekiller olabileceği gibi yine işyeri araçlarında reklam olarak da uygulanır. Cam görsel uygulamaları için firmamızdan alacağınız hizmet ile çok dikkat çekici ve etkili reklam yapabilirsiniz.

Cam Görsel Uygulamaları Nasıl Yapılır

Cam görsel uygulamalarında PVC folyo malzeme kullanılır. Malzemenin arka yüzeyine uygulanan yapıştırıcıya göre iki çeşit ürün kullanılır. Bunlar R ve P harfleri ile simgelenen Removable ve Permanent isimli malzemelerdir. Removable cam görseli malzemesi camdan kolayca sökülebilen ve iz bırakmayan ürünlerdir. Permanent çeşidi ise daha kuvvetli yapıştırıcı kullanılan ve sökülmesi zor olan ürünlerdir. Cam görsel uygulamaları yapılacak alana ve ihtiyaca uygun malzeme kullanılır. Firmamız en kaliteli ve uygun malzeme ile en iyi cam giydirme hizmetini verir. Atölyelerimizde hazırlanan ürün cam giydirme ve reklam alanında uzman, deneyimli ekibimiz tarafından kusursuz bir şekilde istenilen alana yapıştırılır. Eğitimli ve tecrübeli reklam tasarımcılarımız tarafından dizayn edilen cam görsel tasarımlarımız, işyeri konseptine uygun, dikkat çekici ve etkili olur.

Cam Görsel Uygulamalarının Avantajları

Cam görsel uygulamalarının en büyük avantajı işyerleri için çok iyi bir reklam aracı olmasıdır. İşyerinin çok uzak noktalardan görülmesini sağlayarak müşteri portföyünün artmasını sağlar. Binaların dış yüzeylerinde güzel bir görünüm yaratır. Firmamız tarafından yapılan cam görsel uygulamaları malzeme kalitesi ve kusursuz uygulama avantajları ile uzun yıllar kullanabileceğiniz görsel reklam araçlarıdır. Müşteri memnuniyeti odaklı profesyonel çalışma anlayışımız ile sizlerin istekleri ve zevkleri doğrultusunda en iyi cam görsel uygulamaları hizmeti veriyoruz.