VİNİL GERME TABELA

Vinil Germe Tabela

Firmaların mükemmel bir ürün üretmesi onların tercih edilebilirliğini etkilemez. Bunun için  ürün ve hizmetlerini reklamını en iyi ve etkileyici reklam araçları, ile halka tanıtması gerekmektedir.  Günümüzde reklamcılık gösteri  ve tanıtım açısından oldukça önemli bir yere sahip olmuştur. Dolayısı ile de ürün ve hizmetleri  tanıtmak için birbirinden farklı reklam araçları kullanılmıştır. Sektörünüzde  marka ve hizmetinize göre doğru reklam aracını kullanmanız  ulaşmak istediğiniz kitleye %100  etkili sonuçlar çıkaracaktır. Eğer kurumsal bir firma sahibiyseniz bir imajınızı hedef kitleye tanıtmak için en iyi reklam aracı arıyorsanız mutlaka vinil germe tabela sistemlerini kullanmalısınız. Hem fiyat bakımından diğer tabela çeşitlerine göre oldukça maliyetli olan vinil germe tabela sistemleri, dijital baskı ile tasarlanmaktadır. Vinil germe tabelalar, üzerine dijital baskı uygulanan brandanın dört bir taraftan profil şaseye gerdirilmesi ile tasarımlanmış bir tür tabela çeşididir. Aynı zamanda bu tabela içerisine aydınlatma sistemine sahip olan alüminyum kasa üzerine kapatılarak hazırlanmaktır.

Profesyonel Vinil Germe Tabela Üretimi ve Kullanımı

 Vinil germe tabela sistemleri isteğe göre  ışıklı ya da ışıksız üretilip, kullanılabilmektedir. Içine aydınlatma sistemi konulan alüminyum kasanın üzerine tutturulup, ışıklı olarak kullanılmasının yanı sıra  profil şase üzerine sadece germe yapılarak aydınlatma sistemi kullanılamayan alüminyum kasa üzerine monte edilip, ışıksız  sade olarak da kullanımı uygundur. Işıklı vinil germe tabelaları ışıksız olanlarına göre daha gösterişli ve modern durmaktadır. Bu nedenle kurumsallaşma yolunda giden ve hedef kitleyi etkilemek isteyen firmalar ışıklı  olanlarını tercih etmektedir.

Vinil germe Tabelalar Binanın Neresinde Kullanılır?

Vinil germe tabela çoğunlukla iş yerlerinizi dış cephenin üst kısımlarına montajı yapılsa da  isteğe göre binanın önüne ya da yolun kenarına da kurulabilmektedir. Sağlam ve dayanıklı malzemelerden yapıldığından dolayı yağmur kar rüzgâr ve benzeri gibi doğal dış etkenlerde etkilenmeden uzun yılları ilk günkü görünümü ile güvenle kullanılabilir. Vinil germe tabelaları konusunda profesyonel imal yapan bir firmadan hizmet almak istiyorsanız, sektörüne yıllarını adamış kurumsal firmanızı ürünleri  tercih edebilirsiniz. Firmamız deneyimli kadrosu ve birinci sınıf kalitede malzemeler ile vinil germe tabela sistemleri üretip, kullanımınıza sunmaktadır.